توضیحات کلی رنگ روغنی

رنگ علاوه بر ایجاد زیبایی محیط ، جهت حفظ اشیاء در مقابل عوامل طبیعی و سببی از قبیل ضربه ، خراش، ساییدگی و مواد شیمیایی، حلالها ، آب و هوای جوی و غیره استفاده می گردد. به ندرت دیده می شود که سطح یک جسم مورد دید را فقط با رنگ حفاظتی بپوشانند و از رنگ تزئینی استفاده نکنند . پوشش های آلی از اختلاط موادی به نام رزین ، رنگدانه ، حلال و مواد اضافه شونده به دست می آیند. پایه اصلی پوشش های آلی را رزین تشکیل می دهد که انتخاب نوع پوشش معمولاً از روی نوع رزین  انجام می شود . رنگ های پایه حلال در برابر عوامل خورنده ، عوامل شیمیایی ، مواد اکسنده ، مواد قلیایی ، روغن ها، چربی ها ، نمک های  محلول از مقاومت خوبی برخوردار هستند .از خصوصیات دیگر این پوشش ها براقیت بالا و دوام برق عالی و چسبندگی خوبی به سطح می باشند. این خصوصیات منجر به کاربرد این پوشش ها در صنایع مختلف شده است.

رنگ روغنی براق

رنگ روغنی براق AK Renk از نوع رنگ های آلکیدی هوا خشک ، با رنگ بندی متنوع ،قابلیت پوشش بالا و چسبندگی عالی ،مقاوم در برابر سایش و حلال های هیدرو کربنی ،رطوبت و شرایط مختلف آب و هوایی می باشد و برای حفاظت و رنگ آمیزی داخل و خارج ساختمان ،سطوح چوبی و فلزی بکار میرود.

رنگ روغنی نیمه براق

رنگ روغنی نیم براق AK Renk از نوع رنگ های آلکیدی هوا خشک ، با رنگ بندی متنوع ،قابلیت پوشش بالا و چسبندگی عالی ،مقاوم در برابر سایش و حلال های هیدرو کربنی ،رطوبت و شرایط مختلف آب و هوایی می باشد و برای حفاظت و رنگ آمیزی داخل و خارج ساختمان ،سطوح چوبی و فلزی بکار میرود.

رنگ روغنی مات

رنگ روغنی مات از نوع رنگ های آلکیدی هوا خشک است و به علت پوشش و چسبندگی عالی ،خشک شدن سریع برای حفاظت و رنگ آمیزی سطوح فلزی ، گچی و چوبی بکار میرود.روغن الیف

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.